Partnerské stránky

Na této stránce se budou nacházet odkazy na jiné zajímavé stránky týkající se nejenom města Příbram.

Hrají vaše děti počítačové hry a vy se bojíte, aby si nezhoršili známky ve škole? Pak jim doporučte inteligentní zeměpisné online hry, ve kterých spojí příjemné s užitečným.

Potřebuje vědět co znamená některé slovo, pojem? Odpověď získáte ve Stručném slovníku pojmů a termínů – Co je to?. Ke konci roku 2017 zde bylo přes 3000 definic odborných pojmů a výrazů. S tímto lexikonem souvisí i projekt encyklopedie osobností Kdo je to? ve kterém naleznete stručné životopisy panovníků, politiků, vysvětlení historických i moderních profesí atd.

Slaví váš příbuzný, kamarád, spolupracovník nějaké významný svátek nebo událost jako jsou narozeniny, svatba, narození dítěte apod? V tom případě to nejmenší, co pro něj můžete udělat, je poslat mu textové přání nebo obrázkové blahopřání. Na uvedené stránce naleznete přes 200 nejrůznějších přáníček pro nejrůznější příležitosti.

Vylepšete si stereotypní Windows novou tapetou na plochu PC. Na webu naleznete stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (Full HD 1920×1080, 1280×1024, 1680×1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, zvířata, moře atd.) a jsou zdarma ke stažení.

Hledáte obrázky a kliparty dostupné zdarma do vašich dokumentů? Pak určitě vyzkoušejte tuto stránku obsahují tisícovku public domain vektorových obrázků.